Znajdź hotel w Krakowie

W wielu sytuacjach zastanawiamy się, jak spędzić nadchodzący weekend. Nie w każdej chwili nas stać za zwiedzanie stolic Świata, czy co najmniej Europy, niemniej jednak Polska oferuje tyle pięknych miejsc, że jest w czym wybierać. Babcia mawiała: cudze chwalicie, swego nie znacie – spróbujmy zatem dużo lepiej poznać swój kraj

Świetnym pomysłem na starcie jest Kraków – była stolica Polski, miasto królów. Kraków to przede wszystkim śliczne Stare Miasto, rynek z Sukiennicami i Kościołem Mariackim. Polecam pochodzić po bruku bez celu, dać się zgubić w uliczkach aglomeracje i poczuć jego tętno.

Jak zaplanować taki weekend? Wystarczy znaleźć odpowiedni hotel Kraków. Na pewno im bliżej centrum tym lepiej, będzie nam wygodniej wyruszyć na codzienny spacer czy zwiedzanie. Jednak jeżeli już zechcemy całkiem dobrze poznać kompletne miasto, a nie tylko starówkę, możemy odkryć jakiś hotel w Krakowie, w jakiejś, zielonej, cichej okolicy. Dzięki temu ominiemy korki, i tłumy turystów.

Jeżeli już chodzi o spokojny hotel, świetnym wyborem jest np. www.hotel-florian.pl. Trzygwiazdkowy, wi-fi jest wszystkim czego potrzeba, aby się zrelaksować i wypocząć.

Kraków choćby jest pięknym miastem, posiada równie śliczne i ciekawe okolice. Polecam więc zastanowić się nad wynajęciem auta i poznaniem ich.

Po zwiedzeniu Wawelu, odwiedzeniu groźnego smoka, i nakarmieniu gołębi na Starym mieście bajglami, na pewno wrócimy do domu wypoczęci i zadowoleni.

Dojazd do Krakowa nie jest trudny – można zdobyć się zarówno tanimi liniami autobusowymi, jak i pociągiem. Jeżeli zależy nam na czasie – możemy korzystać z pobliskiego lotniska Balice.

Więcej: www.hotel-florian.pl

Comments are closed.