Weekend w Krakowie

Trzygwiazdkowy Hotel Florian to perfekcyjne miejsce zarówno na indywidualny wypoczynek, jak i organizację spotkań biznesowych.Ten kameralny hotel w Krakowie stanowi świetny wybór dla gości, którzy cenią sobie wysokiej klasy obsługę , a oprócz tego rodzinną atmosferę. Hotel Kraków Florian położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy miasta, równocześnie w niedalekiej odległości od centrum stolicy Małopolski. Ten urokliwy hotel w Krakowie oferuje swoim gościom komfortowe miejsca noclegowe oraz wyśmienite zaplecze gastronomiczne. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w dostęp do internetu, osobną łazienkę, a w cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Wnętrza zostały również gustownie urządzone , a dodatkowo mają komfortowe łóżka i funkcjonalne meble. Oprócz tego, hotel Kraków Florian dysponuje kameralną, idealnie wyposażoną salą konferencyjną, która świetnie sprawdzi się w trakcie spotkań biznesowych, szkoleń czy warsztatów. Sala dysponuje przyszłościowym sprzętem multimedialnym w postaci projektora, ekranu, nagłośnienia, laptopa oraz dostępem do bezprzewodowego internetu i flipchartem.

Florian to obiekt charakteryzujący się stylową aranżacją wnętrz, która sprawi, że każdy poczuje się tu jak w domu. Dodatkowym, atutem tego miejsca jest fachowa, przyjazna obsługa, indywidualne podejście do klienta , a oprócz tego dbałość o wygodę gości. Trudno znaleźć drugi taki hotel w Krakowie.

Więcej szczegółów na temat obiektu, a także sposobność rezerwacji miejsca można odnaleźć na specjalistycznej stronie internetowej hotelu: www.hotel-florian.pl.

Zobacz: www.hotel-florian.pl

Comments are closed.