Wartościowe newsy na wiele tematów

Zapewniamy, że nasz portal informacyjny tworzony jest z pasji i pragnienia dostarczania najciekawszych nowości i artykułów ze świata. Mamy doświadczoną ekipę osób umieszczających u nas artykuły na właściwie każdy zagadnienie i ciekawostki. Jesteśmy pewni, że cała wiedza u nas publikowana na 100 procent przypadnie każdemu do gustu. Serdecznie zapraszamy do czytania naszego portalu.

Jaka powinna być rola publicystki, kiedy prowadzimy portal informacyjny? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek nadzorujący pracę (zwykle grupy ludzi) przy takim projekcie (czyli przy portalu informacyjnym).

Najwięcej zależy tu – siłą rzeczy – od naszej osobistej pomysłu prowadzenia tego portalowego przedsięwzięcia. Są przecież także i takie portale, gdzie czystej publicystyki nie znajdziemy, a wyłącznie same artykuły informacyjne. Z drugiej strony, publicystyka stanowi ciekawe urozmaicenie i swoistą odskocznię od „suchych” informacji. Odnosi się ona także w większości wypadków do wydarzeń dziejących się aktualnie lub także w ostatnim czasie dopiero minionych (niemniej jednak prawdopodobnie bez przerwy aktualnych w umysłach niektórych czytelników). Polecam więc właściwie zastanowić się nad obecnością na portalu felietonów czy również komentarzy. Po prostu, dzięki temu nasz portal będzie mniej monotonny, a bardziej różnorodny. Jakby nie patrzeć – tak będzie. Z tym, że, kiedy przesadzimy, możemy stracić wizerunek portalu typowo informacyjnego, zatem jeśli na takiej kreacji w oczach odbiorców nam zależy, to powinnaś sprawę szczegółowo rozważyć (i ewentualnie – umiejętnie balansować między informowaniem, a komentowaniem).

Wszystko tu zależy od tego, do jakiego wizerunku portalu w zasadzie zmierzamy. W gruncie rzeczy możemy tam zawrzeć artykuły na prawie każdy zagadnienie – o ile chcemy być bardzo niejednorodni i totalnie wielobranżowi. Możemy też postawić przynajmniej i na ciekawostki tylko ze świata nauki, ale wówczas nie będzie to już portal typowo informacyjny.

Dodatkowe info: http://wyse.com.pl.

Comments are closed.