Tanie OC 

Głównym obowiązkiem każdego właściciela samochodu osobowego jest wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zdecydowanie warto o tym pamiętać, gdyż za nieposiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej grożą poważne konsekwencje prawne , a ponadto finansowe. W razie spowodowanego wypadku samochodowego bez posiadania OC będziecie zobowiązani do wypłacenia wręcz kilkudziesięciu tysięcy złotych z własnej kieszeni.

Warto zatem zainwestować własne środki finansowe w ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, aby nie musieć uciekać przed każdą kontrolą policyjną. Aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC AC na rynku znajdziecie w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy, że znajdziecie odpowiednią stronę www, która zajmuje się porównywaniem cen ubezpieczeń. 
Porównywarka OC pomoże wam wciągu zaledwie kilkunastu minut porównać wszystkie dostępne oferty na naszym rynku. Na początku będziecie jednak musieli wypełnić dość niełatwy formularz. W formularzu wynajdą się bardzo szczegółowe pytania, dotyczące marki samochodu, waszego stażu za kółkiem oraz o osoby, które będą prowadziły auto. O ile samochód osobowy będzie prowadziła także wasza żona, to będziecie również musieli ją wpisać do formularza , a ponadto podać rok, w którym zdała prawo jazdy. Dopiero po wypełnieniu wszystkich rubryk znajdujących się w formularzu zobaczycie, które towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają najbardziej schludną dla was ofertę. Posiadając te informacje nie pozostaje wam nic innego, jak udać się do najtańszego ubezpieczyciela i podpisać umowę. 

Zobacz również: tanio auto casco.

Comments are closed.