Oświetlenie domu

W trakcie projektowania własnego nowego domu albo mieszkania, na początku skupiamy się na ogólnej koncepcji. Zastanawiamy się, jakie kolory będą najlepiej pasować do naszego lokalu. Następnie inwestujemy w specjalne meble i dobieramy różnorakie, oryginalne dodatki. A zapominamy ponadto, jak istotne jest oświetlenie Chorzów. To dzięki niemu nasz cały dom albo mieszkanie będzie wyglądać znacznie przytulniej i przestrzenniej. Możemy to osiągnąć w chwili obecnej za radą odpowiednio dobranego oświetlenia.

Z pewnością prawie każde pomieszczenie wymaga od nas innej aranżacji. Warto więc w pierwszej kolejności skupić się na wyglądzie własnego salonu. Powinien on być jak najbardziej elegancki i klasyczny. Zrezygnujmy więc z przesadnie udziwnianych i bogato zdobionych, przyszłościowych lamp. Tutaj najbardziej sprawdzą się Lampy Chorzów w stylu klasycznym i wytwornym. Mogą mieć one zwykłe, szablonowe kształty. Ich kolor uzależniony jest od naszego własnego gustu i stylu. Jeżeli już jednak cenimy sobie głównie klasyczne piękno, zrezygnujmy z przesadnie wyróżniających się lamp. Postawmy na oświetlenie np. w kolorze mlecznym. Lampy mogą mieć również bezdyskusyjne elementy zrobione z ciemnego drewna. Idealnie będą się one komponować z ciemnymi meblami w salonie.

W sytuacji projektowania sypialni możemy pozwolić już sobie na ciut więcej szaleństwa. Jeżeli lubimy grę kontrastów, postawmy na biały albo czarny plafon Rodos. Jest on kwintesencją stylu nowoczesnego, dlatego polecam go wybrać, jeżeli nasza sypialnia posiada być prosta i oryginalna.

Zobacz: czarny plafon Rodos.

Comments are closed.