Nocleg w Krakowie

Trzygwiazdkowy Hotel Florian to doskonałe miejsce zarówno na indywidualny wypoczynek, jak i organizację spotkań biznesowych.Ten kameralny hotel w Krakowie stanowi świetny wybór dla gości, którzy cenią sobie najwyższej jakości obsługę , a oprócz tego rodzinną atmosferę. Hotel Kraków Florian położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy ośrodki miejskie, równocześnie w niedalekiej odległości od centrum stolicy Małopolski. Ten urokliwy hotel w Krakowie oferuje swoim gościom komfortowe miejsca noclegowe , a ponadto wyśmienite zaplecze gastronomiczne. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w dostęp do internetu, osobną łazienkę, a w cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Wnętrza zostały również gustownie urządzone oraz dodatkowo posiadają wygodne łóżka i efektywne meble. Ponadto, hotel Kraków Florian dysponuje kameralną, doskonale wyposażoną salą konferencyjną, która świetnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, szkoleń czy warsztatów. Sala dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym w postaci projektora, ekranu, nagłośnienia, laptopa , a ponadto dostępem do bezprzewodowego internetu i flipchartem.

Florian to obiekt charakteryzujący się stylową aranżacją wnętrz, która sprawi, że prawie każdy poczuje się tu jak w domu. Dodatkowym, atutem tego miejsca jest specjalistyczna, przyjazna obsługa, indywidualne podejście do klienta , a oprócz tego dbałość o komfort gości. Trudno odnaleźć drugi taki hotel w Krakowie.

Więcej szczegółów na temat obiektu, a również sposobność rezerwacji miejsca można wyszukać na profesjonalnej stronie internetowej hotelu: www.hotel-florian.pl.

Zobacz tutaj: hotel w Krakowie

Comments are closed.