Najlepsze gry przeglądarkowe

Nudzisz się? Masz krótką przerwę w pracy lub potrzebujesz chwili relaksu w czasie edukacji do egzaminu? Gry przeglądarkowe są dla ciebie. Część z nich, oparta jest na zasadzie PvC, czyli Player versus computer – te gry nie zajmą ci kilka czasu. Do tej kategorii zaliczamy znacząca większość zwyczajnych flaszówek, czy gier opartych na silniku JavaScript, które możemy znaleźć na wszystkich popularnych serwisach poświęconych grom przeglądarkowym.
Jednak najlepsze gry przeglądarkowe zajmują nieco więcej czasu – te bardzo często polecane należą do gatunku MMO (czyli Massive Multiplayer On-line) i są oparte o zasadę PvP, czyli Player versus Player. Do tych gier zaliczymy wszystkie fabularyzowane gry przeglądarkowe, w których możemy grać wspólnie z graczami z całego świata – polecane gry przeglądarkowe. Takie gry maja tendencję do zabierania całkowicie ogromnej ilości czasu – świat gry jest częściej na tyle rozbudowany, że bez kłopotu można się w nim na trochę zgubić. Doskonałym przykładem może być inspirowana Władcą Pierścieni gra Lord of the rings on-line (LOTRO) – ciągle rozbudowywany świat sprawia, że gracze spędzają wiele godzin, wędrując po mapie i podróżując ścieżkami znanymi z książek i filmów.
W większości wypadków polecane gry MMO to World of Warcraft, wspomniany już Lord of the rings online, Aura Kingdom, Anarchy W Internecie czy World of Tanks (, a oprócz tego pozostałe produkty oferowane przez Wargaming) – zobacz tutaj: polecane gry przeglądarkowe). Co ważne, znacząca większość z tych gier, co najmniej częściowo, jest oparta o model F2P (free to play), co oznacza, że można w nie zagrać zupełnie za darmo.

Więcej: gry mmo.

Comments are closed.