Dobry hotel w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do stylowego hotelu Florian, położonego w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa. Ten elegancki hotel w Krakowie oferuje komfortowe miejsca noclegowe w przytulnych pokojach i apartamentach. Oferowane wnętrza cechują się cudowną aranżacją, która sprawi, że właściwie każdy gość poczuje się tu jak w domu. Przy tym, nasz kameralny hotel Kraków Florian dysponuje gustowną salą restauracyjną, gdzie podajemy wyśmienite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wliczone w cenę noclegu.

Florian, tożsamo jak każdy, szanujący się hotel w Krakowie, odznacza się przyjazną i dyskretną obsługą, indywidualnym podejściem do gościa , a oprócz tego realizacją usług na bardzo wysokim poziomie.

Nasz hotel Kraków Florian jest również doskonałym miejscem dla gości biznesowych. U nas znajdziecie Państwo ciszę i spokój, tak niezbędne podczas wyjazdów służbowych. A dodatkowo, klientom firmowym oferujemy przestronną i nowocześnie zaaranżowaną salę konferencyjną. Poszukają w niej Państwo niezbędny podczas każdej konferencji i szkolenia sprzęt multimedialny , a dodatkowo bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dużym atutem obiektu hotelowego jest jego położenie. Nasz hotel w Krakowie znajduje się w niewielkiej odległości od centrum aglomeracje, dzięki czemu komunikacja z najważniejszymi atrakcjami jest szybka i sprawna, przy jednoczesnym zachowaniu cichej i spokojnej atmosfery, panującej w okolicy.

Jeśli chcielibyście się Państwo dowiedzieć więcej na temat Hotelu Florian, zapraszamy na stronę www: www.hotel-florian.pl. Gwarantujemy, że nasz hotel Kraków Florian spełni nadzieja dosłownie najbardziej wymagających gości.

Sprawdź: hotel Kraków

Comments are closed.